#

SPRZĄTANIE DLA FIRM!

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego utrzymania czystości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dbaniu o czystość powierzchni biurowych, magazynowych i konferencyjnych. Usługi sprzątania realizujemy już od 2007 roku. To nasz najważniejszy segment działalności.

Skontaktuj się z nami już teraz!

782 981 645

Klinap - Profesjonalna firma sprzątająca Poznań

W Klinap oferujemy Klientom profesjonalne usługi sprzątające, działając na terenie Poznania. Realizujemy je m.in. w biurach, halach i magazynach, a także w środkach transportu czy na terenach zielonych. Dopasowujemy swoje działania indywidualnie do potrzeb każdego zleceniodawcy. Możemy również przeprowadzić deratyzację, dezynfekcję i dezynsekcję.

Na rynku działamy od 2007 roku i przez cały też czas naszym głównym zajęciem było sprzątanie firm. Z czasem zaczęliśmy rozwijać działalność i wprowadzać nowe usługi, stale rozbudowując ofertę. Aktualnie jest ona bardzo szeroka i korzystając z niej, możesz kompleksowo zadbać o czystość w budynkach. Działamy sprawnie i skutecznie, a w przypadku stałej współpracy zawsze zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Korzystamy z różnych rodzajów środków, od chemicznych, przez biologiczne, aż po fizyczne. Stawiamy na nowoczesne metody więc profesjonalne sprzątanie hal, magazynów i biur jest w pełni bezpieczne dla użytkowników, jak i dla wyposażenia czy składowanych lub produkowanych towarów.

Profesjonalne usługi sprzątające w Poznaniu

To dla nas bardzo ważne, żeby wykonać usługi sprzątające zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców. Podczas przeprowadzenia takich czynności jak deratyzacja czy dezynsekcja sprawdzamy zawsze, gdzie szkodniki mają swoje gniazdo i którędy dostały się do środka. Po przeprowadzeniu procesu weryfikujemy szczelność pomieszczenia i w razie potrzeby możemy monitorować sytuację.

Nasze działania zapewniają bezpieczeństwo pracownikom biur, hal i magazynów. Wykonujemy również dezynfekcję, która mają na celu usunięcie szkodliwych patogenów. Jako profesjonalna firma sprzątająca zawsze dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia do konkretnej sytuacji. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pracy – na początek przeprowadzamy dokładną analizę problemu, a następnie wybieramy i stosujemy najlepsze rozwiązanie, żeby efekty naszej pracy w pełni zadowalały klientów.

Jeśli poszukujesz dobrej firmy zajmującej się sprzątaniem w Poznaniu, to zachęcamy do kontaktu! Ustalimy szczegóły współpracy i przygotowujemy indywidualną ofertę usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji czy po prostu czyszczenia.

Sprawdź jak do nas dotrzeć: